Ενυδατική Κρέμα με Έλαιο από Άλογο Μια βαθιά ενυδατική και καταπραϋντική κρέμα για πρόσωπο και σώμα Με έλαιο αλόγου αποσταγμένο από 100% λίπος αλόγου, πλούσιο σε βούτυρο καριτέ, γλυκερίνη, ουρία και αλόη βέρα Ενυδατώνει και αναζωογονεί το δέρμα Βελτιώνει τα προβλήματα του δέρματος όπως ακμή, φακίδες, ρυτίδες, τραχύτητα Απαλύνει ερεθισμούς και κούραση Ενισχύει την ελαστικότητα και προωθεί την αυτοθεραπεία Αναδομεί ένα ήρεμο, απαλό, μαλακό, ομοιόμορφο, άνετο και υγιές δέρμα Τέλειο για όλους τους τύπους δέρματος, ακόμα και έκζεμα